.

Default Image

Mūsu mērķis - jūsu labsajūta 

Rīgas Motormuzeja mērķis ir nodrošināt tā klientiem patīkamu un ērtu muzeja apmeklējumu jebkurā laikā. Mēs rūpējamies, lai muzeja ekspozīcija, pasākumi un citi muzeja piedāvātie pakalpojumi būtu ērti pieejami visiem muzeja apmeklētājiem.

Īstenojot muzeja rekonstrukcijas projektu, īpaša vērība ir pievērsta apmeklētāju fiziskās pieejamības aspektiem ēkas interjerā, kā arī satura interpretācijas dažādībai un pieejamībai visām mērķgrupām.

 

Autostāvvieta 

Apmeklētāju ērtībai pie Rīgas Motormuzeja iespējams novietot automobili plašā bezmaksas autostāvvietā. Invalīdiem paredzētās stāvvietas atzīmētas ar atbilstošu marķējumu.

 

Info centrs 

Rīgas Motormuzeja informācijas centrā apmeklētāji var iegādāties muzeja ieejas kartes, pasūtīt gida pakalpojumus, kā arī iegūt interesējošo informāciju par ekspozīciju, pasākumiem un muzeja pakalpojumiem. Informācijas centrā var saņemt muzeja navigācijas karti. Informācijas centrs atrodas muzeja ieejas daļā, 1. stāvā.

 

Invalīdiem ar kustību traucējumiem 

Rīgas Motormuzejs ir ērti pieejams personām ar kustību traucējumiem. No autostāvvietas līdz muzeja ieejai cilvēki ratiņkrēslos var ērti nonākt, izmantojot lēzenu uzbrauktuvi. Muzejā ir automātiski darbināmas ieejas durvis, kā arī ēkā darbojas lifts, kas nodrošina ērtu pieeju visiem muzeja stāviem un ekspozīcijām. Pārvietošanās no pirmā uz otro stāvu iespējama, izmantojot cilvēkiem ratiņkrēslos piemērotu uzbrauktuvi.

 

Audio gids

Audio gids ietver interesantākos stāstus par muzeja seno spēkratu kolekcijām, būtiskiem autobūves vēstures notikumiem, kā arī informāciju par katru muzejā apskatāmo spēkratu. Jāuzsver, ka Motormuzeja audio gida risinājums piedāvā apmeklētājam brīvi veidot savu muzeja apskates maršrutu, piedāvājot atskaņot tikai tos spēkratu un kolekciju stāstus, kas atrodas netālu no apmeklētāja atrašanās vietas.

Audio gidu iespējams iegādāties muzeja informācijas centrā un tā cena ir 12 EUR. Audio gids pieejams latviešu, angļu un krievu valodās.

 

Labierīcības

Labierīcības atrodas muzeja ieejas daļā, 1. stāvā. Labierīcības ir paredzētas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī māmiņām ar maziem bērniem.

 

Ģērbtuve

Rīgas Motormuzeja ieejas daļā, 1. stāvā, atrodas ģērbtuve, kurā iespējams atstāt virsdrēbes. Jūsu ērtībai un drošībai ģērbtuvē atrodas slēdzami skapīši. Skapīša slēdzene atverama ar 1 EUR monētu.

 

Atpūtas zona bērniem

Atpūtas zona paredzēta kā mini muzeja apmeklējums apmeklētājiem ar maziem bērniem līdz 7 gadu vecumam. Bērnu atpūtas telpa ir izzinoša un izklaidējoša vide lai mācītos un atpūstos.

 

Default Image

Nesteidzīga maltīte vai apcerīga tase kafijas ir pelnīta atpūta pēc aizraujošas pastaigas muzeja ekspozīcijā!

Rīgas Motormuzeja apmeklētāji un garāmbraucošie gardēži tiek aicināti nobaudīt īpašo dienas ēdienkarti un pusdienu piedāvājumu, kā arī restorāna ēdienus pēc pasūtījuma. Piedāvājumā gan tradicionālie latviešu ēdieni, gan arī cittautu garšas baudījums.

Ja vēlaties iepriecināt draugus vai kolēģus, Motormuzeja kafejnīcā iespējams organizēt banketu gan korporatīvām, gan privātām svinībām.

Par galdiņu rezervāciju, banketiem un izbraukuma ēdināšanu lūdzam sazināties ar muzeja kafejnīcas administrāciju.

 

Mājas lapa: www.mmcafe.lv 

Telefons: +37126559958 vai +37129510085

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Darba laiks: katru dienu no 10.00 līdz 18.00.


 

 

 

      

Default Image

Stāsti, spēkrati, personības.

Rīgas Motormuzeja apmeklētājiem tiek dota iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja seno spēkratu stāstus, ekspozīciju un aktuālās izstādes, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm. Ekskursijā ne tikai būs iespēja iepazīties ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī ar dažādām multimediju aktivitātēm.

Ekskursijas gida pavadībā tiek piedāvātas latviešu, krievu vai angļu valodā grupām līdz 25 cilvēkiem. Ekskursijas ilgums aptuveni 90 minūtes. Gida pakalpojuma cenā neietilpst ieejas biļetes cena, par to jāmaksā atsevišķi.

 

Ekskursiju rezervācija jāveic savlaicīgi, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa telefonu +371 67025856. Ekskursiju rezervācija iespējama darba dienās no 9.00 līdz 17.00. 

Muzejā pieejams arī audiogids latviešu, krievu un angļu valodā.

EKSKURSIJA GIDA PAVADĪBĀ
Ekskursija latviešu valodā grupai līdz 25 personām  
Ekskursija svešvalodā grupai līdz 25 personām  
Specializēta ekskursija seno spēkratu restaurācijas, tehnikas un autobūves vēstures jautājumos
Audio gids (1 komplekts)
CENA EURO
20.00
35.00
35.00
5.00