.

Default Image

APMEKLĒ MOTORMUZEJU - APMEKLĒ BAUSKU

Bauska, viena no senākajām un skaistākajām Zemgales pilsētām, atrodas 67 km attālumā no Rīgas, vietā, kur savienojoties Mūsas un Mēmeles upēm, izveidojas Lielupe.

Līdzās grandiozām ordeņlaiku pilsdrupām, izcilajam baroka un rokoko arhitektūras piemineklim – Rundāles pilij, un daudziem citiem tūrisma apskates objektiem, atrodas 2011. gadā rekonstruētā Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, kas iepazīstina ar lauksaimniecības tehnikas attīstību Latvijā, 20. gadsimta auto un moto vēsturi, padomju pilnpiedziņas automobiļiem un II Pasaules kara kaujas mašīnām.

Vairāk par Bauskas motormuzeja apmeklējumu var uzzināt šeit, mūsu mājas lapā, bet par Bauskas un tās apkārtnes tūrisma apskates objektiem, apmeklējot www.tourism.bauska.lv mājas lapu.

 

Default Image

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāles mērķis ir nodrošināt tā klientiem patīkamu un ērtu muzeja apmeklējumu jebkurā laikā. Mēs rūpējamies, lai muzeja ekspozīcija, pasākumi un citi muzeja piedāvātie pakalpojumi būtu ērti pieejami visiem muzeja apmeklētājiem.

 

Invalīdiem ar kustību traucējumiem

Muzeja pirmā stāva ekspozīcija ar senajiem spēkratiem ir ērti pieejama personām ar kustību traucējumiem. Otrā stāva pagaidu izstāžu zāle diemžēl nav pieejama personām ar kustību traucējumiem.

No autostāvvietas līdz muzeja ieejai cilvēki ratiņkrēslos var ērti nonākt, izmantojot lēzenu uzbrauktuvi.

Kase

Muzeja kasē apmeklētāji var ne tikai iegādāties muzeja ieejas kartes, bet arī pasūtīt gida pakalpojumus un iegūt interesējošo informāciju par ekspozīciju, pasākumiem un muzeja pakalpojumiem. Informācijas centrs atrodas muzeja ieejas daļā, 1. stāvā.

Bezmaksas apmeklējums

Bērniem ar invaliditāti, 1. grupas invalīdiem un personai, kas to pavada, kā arī 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, muzeja apmeklējums ir bez maksas.

Labierīcības

Labierīcības atrodas muzeja ieejas daļā, 1. stāvā. Labierīcības ir paredzētas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Autostāvvieta

Muzeja apmeklētājiem pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Autostāvvietā ar speciālu marķējumu atzīmētas invalīdu stāvvietas.

Default Image

Bauskas Motormuzeja apskate bez gida

Bauskas Motormuzeja seno spēkratu ekspozīciju iespējams apmeklēt patstāvīgi, neizmantojot muzeja piedāvātos gida pakalpojumus. Šādā gadījumā muzeja apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka.  

Muzeja apmeklējuma pieredzes bagātināšanai un informācijas nodrošināšanai pie katra eksponāta izvietotas anotācijas latviešu, angļu un krievu valodās. Anotācijās iespējams iepazīties ar attiecīgā spēkrata vēsturi, interesantiem faktiem, kā arī spēkrata tehniskajiem datiem.

Ekskursija muzeja gida pavadībā

Bauskas Motormuzejs apmeklētājiem piedāvā iespēju seno spēkratu vēsturi un muzeja eksponātus iepazīt profesionāla muzeja gida pavadībā. Ekskursija ilgst aptuveni 1 stundu un tiek piedāvātas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās. Lūgums ekskursijas gida pavadībā pieteikt savlaicīgi.

Pieteikšanās 

Ekskursijas gida pavadībā jāpiesaka iepriekš, zvanot pa tālruni +371 67025887 vai rakstot e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Piesakoties ekskursijai, lūdzam norādīt:

  • vēlamo ekskursijas datumu un laiku;
  • grupas dalībnieku skaitu un vecuma grupu (pieaugušie, skolēni, pirmsskolas vecuma bērni, jaukta grupa);
  • grupas kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, pārstāvošo organizāciju (ja tāda ir), telefona numuru un e-pastu;

Cena un maksāšanas kārtība

PAKALPOJUMS
Ekskursija latviešu valodā
Ekskursija krievu valodā
Ekskursija angļu valodā
Ekskursija vācu valodā
CENA EURO
10.00
27.00 
27.00
27.00

 

Apmaksa muzeja kasē

Par attiecīgo pakalpojumu tiek maksāts muzeja kasē pirms pakalpojuma sniegšanas. Iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas kartēm. Ja precīzi nav zināms grupas lielums, tad iesakām izvēlēties šo apmaksas veidu.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Ja esat izvēlējies iespēju veikt pakalpojuma apmaksu ar bankas pārskaitījumu, Bauskas motormuzejs sagatavos un nosūtīs uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi cenu piedāvājumu / rēķinu. Lai varētu sagatavot cenu piedāvājumu / rēķinu, ekskursijas pieteikumā lūdzam norādīt maksātāja bankas rekvizītus. Samaksa par pakalpojumu jāveic pirms pakalpojuma sniegšanas brīža.

 

 

Default Image

Suvenīru veikals atrodas muzeja ieejas daļā pie kases.

Suvenīru veikals ir atvērts katru dienu no 10:00 līdz 18:00.

Šeit iespējams iegādāties īpašus muzeja suvenīrus, spēļu automobiļus bērniem, mēroga auto modeļus kolekcijām un grāmatas, kas saistītas ar auto vēstures tematiku.

 

 

 

 

 

 

Default Image


Adrese: Bauskas nov. Codes pag. „Sarkanmuiža 6”, LV-3901

NOKĻŪŠANA UN AUTOSTĀVVIETA

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle atrodas Bauskas pievārtē, uz A7 šosejas un Mežotnes pagrieziena tuvumā.

Virzienā no Rīgas uz Bausku

Jābrauc garām zīmei apdzīvota vieta "Bauska", tad garām Lukoil DUS, pēc tam jānogriežas pa labi pie norādes "Mežotne 10" (Motormuzejs 0,3). Uzreiz nākamajā krustojumā jāgriežas atkal pa labi un būsiet atraduši Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāli.

Virzienā no Paņevežas uz Bausku

Jāizbrauc cauri Bauskai virzienā uz Rīgu, jāšķērso tilts pār Mēmeles upi, tad ceļš ved augšup kalnā, pie zīmes "Mežotne 10" (Motormuzejs 0,3) jāveic kreisais pagrieziens. Nākamajā krustojumā jānogriežas pa labi un būsiet atraduši Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāli.

Autostāvvieta

Muzeja apmeklētāju ērtībām ierīkota plaša bezmaksas autostāvvieta. Autostāvvietā ar speciālu marķējumu atzīmētas invalīdu stāvvietas.