Bauskas motormuzejs piedalīsies tūrisma izstādē “Balttour 2017”

No 3. līdz 5.februārim Rīgā,  izstāžu centrā Ķīpsala,  notiks ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2017”. Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus. Zemgales kopējā stenda dizainā arī šogad valdīs Zemgales dižkoka tēma.

Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos!

Šogad īpašs akcents izstādē tiks likts uz piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Izstādes  apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Brīvdienas  ģimenei ar bērniem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt kādu no Bauskas pils muzeja vai Rundāles pils muzeja galda spēlēm, aizpildīt tradicionālo Balttour anketu “Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2017.gada ģimenes tūrisma maršrutu un laimē to!”, kur no dotajiem  tūrisma piedāvājumiem (apskates objekti, pasākumi, ēdināšana, nakšņošana, aktīvā atpūta) apmeklētājam tiks dota iespēja izvēlēties tos piecus piedāvājumus, kurus viņš vēlētos  izbaudīt, tādējādi izveidojot savu unikālo maršrutu atbilstoši ģimenes interesēm.

Izstādes apmeklētājiem būs pieejami dažādi tūrisma materiāli, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns. Balttour apmeklētāji tiks aicināti apmeklēt  “Bauskas kafejnīcu patriotisko nedēļu”, kas norisināsies no 16. līdz 26. februārim Bauskas un apkārtnes novadu ēdināšanas uzņēmumos. Tās laikā kafejnīcas gaidīs gan baušķeniekus, gan viesus, lai kopīgi nosvinētu Lietuvas un Igaunijas valsts svētkus ar īpašiem šo valstu ēdieniem.

Tiekamies pie Bauskas galda kopējā Zemgales stendā!  Sīkāk par izstādi Balttour šajā saitē http://www.balttour.lv/