Video: iepazīsti Bauskas Motormuzeju

Bauska, viena no senākajām un skaistākajām Zemgales pilsētām, atrodas 67 km attālumā no Rīgas, vietā, kur savienojoties Mūsas un Mēmeles upēm, izveidojas Lielupe.

Līdzās grandiozām ordeņlaiku pilsdrupām, izcilajam baroka un rokoko arhitektūras piemineklim – Rundāles pilij, un daudziem citiem tūrisma apskates objektiem, atrodas 2011. gadā rekonstruētā Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, kas iepazīstina ar lauksaimniecības tehnikas attīstību Latvijā, 20. gadsimta auto un moto vēsturi, padomju pilnpiedziņas automobiļiem un II Pasaules kara kaujas mašīnām.

Pēc 2011.gadā realizētās rekonstrukcijas Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle ir ieguvusi lielu apmeklētāju atzinību un godam ieņem savu vietu starp iecienītākajiem tūristu apskates objektiem Zemgalē.