Muzeju nakts Rīgas Motormuzejā

Šo sestdien, 20. maijā starptautiskās muzeju nakts ietvaros Rīgas Motormuzejs apmeklētājus gaidīs no plkst.10:00 līdz pat plkst.23:00.

“Laika Rats” – vadoties pēc šādas devīzes Rīgas Motormuzejs aicina apmeklētājus doties alegoriskā braucienā ar laika mašīnu, atgriežoties auto ēras pirmsākumos un piedzīvojot tā straujo attīstību 20.gadsimtā.

Papildus pastāvīgajai ekspozīcijai, muzeja izstāžu zālē būs iespējams apskatīt daudz un dažādas padomju laika rotaļu pedāļmašīnas

No plkst. 15.00 līdz 17.00 Rīgas Motormuzejā ieradīsies ap 100 Harley Davidson motocikli.

Svarīga informācija apmeklētājiem:

• Ieeja muzejā bez maksas
  • 20.maijā nav iespējams rezervēt ekskursijas gida pavadībā
  • Suvenīru veikals un muzeja kafejnīca būs atvērti visu pasākuma laiku no 10.00 līdz 23.00
  • Automobiļus iespējams novietot muzeja stāvlaukumā,  kā arī uz S.Eizenšteina ielas
  • Lai nerastos neērtības ar auto novietošanu, iesakām izmantot sabiedrisko transportu: autobusus Nr.5 un Nr.15 (pietura "Motormuzejs") un Nr.21 (pietura Sociālās aprūpes centrs Mežciems), trolejbusus Nr.14. un Nr.18. (pietura "Slimnīca Gaiļezers").

Vairāk informācija par Muzeju Nakts pasākumiem pieejama: http://muzeju-nakts.lv/