Rudens skolēnu brīvlaika aktivitātes Rīgas Motormuzejā - BRĪVU VIETU NAV

Informējam, ka visas vietas uz brīvlaika skolēnu nodarbībām ir aizpildītas.

Par brīvlaika aktivitātēm:

Rīgas Motormuzejs aicina rudens brīvlaikā skolēnus nesēdēt mājās, tā vietā apmeklēt izglītojošu dienas nometni ar īpašu programmu bērniem.

No 23. līdz 27.oktobrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00 skolēniem būs iespēja piedalīties zinātniskos eksperimentos un iepazīt pārsteidzošo Rīgas Motormuzeja seno spēkratu pasauli. Dienas nometnes ietvaros skolēni varēs veikt dažāda veida zinātniskus eksperimentus, kā piemēram, izveidot savu vēja ģeneratoru vai izgatavot atlecošo bumbiņu. Skolēniem būs arī iespēja radoši izzināt Rīgas Motormuzeja ekspozīciju un tur piedāvātās izklaides bērniem: iesēsties īstā sporta automašīnas krēslā, uzlikt autobraucēja ķiveri un nokļūt 360 grādu virtuālajā realitātē – Reiņa Nitiša vadītā rallijkrosa auto, doties virtuālā un vēsturiskā braucienā ar PAZ autobusu, kļūt par Biķernieku sacīkšu trases pitwall operatoru un piedalīties daudzās citās muzeja aktivitātēs.

Dienas nometni skolēniem būs iespēja apmeklēt laika posmā no 23. līdz 27. oktobrim, katru dienu sākot no 10.00 līdz 14.00. Piemērots bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam. Aicinām pieteikties, zvanot pa tālruni +371 67025856 (darba dienās no 9:00 līdz 17:00). Vairāk informāciju par muzeju var atrast www.motormuzejs.lv

Cena vienam bērnam: 5.50 EUR

Papildu informācija: