Pavasara brīvlaiks Rīgas Motormuzejā - aktivitāšu programma bērniem un velo eksāmeni

Rīgas Motormuzejs pavasara brīvlaikā bērniem un jauniešiem piedāvā iespēju piedalīties izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs.

Skolēnu pavasara brīvlaikā, 12., 13., 15. un 16. martā, Motormuzejā tiks organizētas speciālas aktivitātes bērniem visas dienas garumā, bet trešdien, 14.martā līdz ar pavasara velo sezonas sākumu, tiks organizētas bezmaksas ceļu satiksmes drošības apmācības un velosipēda vadītāja eksāmeni.

Aktivitāšu programma bērniem visas dienas garumā

Nodarbībās būs iespēja iejusties zinātnieku ādā, veicot dažādus eksperimentus, piedalīties rallijkrosa sacensībās miniatūrajā Biķernieku rallijkrosa trasē, izzināt muzeja ekspozīciju kopā ar profesionālu muzeja gidu un noslēgumā pašiem izgatavot nelielu dāvaniņu. Nodarbību dalībniekiem sadarbībā ar muzeja kafejnīcu ir izveidots arī pavasarīgs launaga piedāvājums.

Nodarbību norises laiks:

12., 13., 15., 16. martā
No plkst. 12:00 (ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 11:45) līdz 17:00

Nodarbību norises formāts:

Divas grupas, katrā grupā līdz 15 dalībniekiem. 1. grupa no 7 gadu vecuma, 2. grupa no 10 gadu vecuma.

Nodarbību maksa:

10,- eur no personas (cenā iekļautas visas aktivitātes, ieejas biļetes muzejā, ekskursija, launags kafejnīcā)

Jaunajiem velosipēdistiem no 10 gadu vecuma – bezmaksas apmācība un eksāmens

Savukārt, 14.martā jaunajiem velosipēdistiem būs iespēja nokārtot velosipēda vadītāja teorētisko eksāmenu un saņemt velosipēda vadītāja apliecību. Pirms eksāmena, visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties kopsavilkuma atkārtojuma nodarbība par būtiskākajiem ceļu satiksmes noteikumiem, kas jāzina ikvienam velosipēda vadītājam. Gatavojoties eksāmenam, lūdzam izmantot berniem.csdd.lv un csnt.csdd.lv interneta vietnes, lai patstāvīgi apgūtu ceļu satiksmes noteikumus.

Uz eksāmenu obligāti jāņem līdzi personas apliecinošs dokuments (pase, ID karte, dzimšanas apliecība). Personām, kuras eksāmenu kārto atkārtoti, pie reģistrēšanās Rīgas Motormuzeja kasē jāveic atkārtota eksāmena nodevas nomaksa 1,08 euro un uz eksāmenu jāierodas ar maksājuma kvīti.

Velo apmācības un eksāmena norises laiks:

14.martā
No plkst. 10:30 – 12.00 (ierašanās 10:15)
No plkst. 13.00 – 14.30 (ierašanās 12:45)
No plkst. 15.30 – 17.00 (ierašanās 15:15)

Velo apmācības un eksāmena norises formāts:

Trīs grupas, katrā grupā līdz 15 dalībniekiem. Eksāmens un apmācības paredzētas ikvienam - pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem vecumā no 10 gadiem.

Velo apmācība un eksāmens ir BEZMAKSAS

Pieteikšanās obligāta zvanot uz info tālruni 67025856!