Aicinām bērnus pieteikties ziemas brīvlaika aktivitātēm Rīgas Motormuzejā

Rīgas Motormuzejs ziemas brīvlaikā bērniem un jauniešiem piedāvā iespēju piedalīties dienas nometnēs.

2., 3. un 4. janvārī Motormuzejā tiks organizētas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes bērniem visas dienas garumā. To laikā nometnes dalībnieki iejutīsies zinātnieku ādā un veiks dažādus eksperimentus, piedalīsies jautrās sacensībās miniatūrajā Biķernieku rallijkrosa trasē, kopā ar gidu dosies aizraujošā ceļojumā motoru pasaulē un noslēgumā izgatavos nelielu dāvaniņu. Sadarbībā ar muzeja kafejnīcu nometnes dalībniekiem tiks nodrošināts spēcinošs launags.

Norises laiks:

2., 3., 4. janvārī no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Ierašanās un reģistrācija ‑ no 11.30.

Norises formāts:

Darbosimies divās grupās (katrā līdz 15 dalībniekiem):

“Mazā” grupa ‑ bērniem no 6 gadu vecuma.

“Lielā” grupa ‑ bērniem no 10 gadu vecuma.

Cena:

10,- EUR no personas (cenā iekļautas visas aktivitātes, ieejas biļete muzejā, ekskursija un launags kafejnīcā)

PIETEIKŠANĀS NOMETNEI LĪDZ 20.DECEMBRIM, AIZPILDOT ELEKTRONISKO VEIDLAPU: https://ej.uz/eei2

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar muzeja pedagogiem, zvanot +371 67025858.