ATVĒRTS I OPEN I ОТКРЫТ

Rīgas Motormuzejs ir atvērts apmeklētājiem no pirmdienas līdz svētdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Ekspozīcijas apskatei nepieciešamas aptuveni 2 stundas, tāpēc iesakām ierasties līdz plkst. 16:00.

Aicinām izmantot iespēju papildināt muzeja apmeklējumu ar:

• interaktīvu spēli viedierīcēs “Ceļojums autobūves vēsturē” (pieejas kods iegādājams muzeja kasē);

• audio gidu, lai iepazītu ekspozīciju veidojot individuālu muzeja apskates maršrutu (pieejams latviešu, angļu un krievu valodā);

• ekskursiju gida pavadībā grupai līdz 15 personām (veicot iepriekšēju rezervāciju +371 67025888).

Pirms Rīgas Motormuzeja apmeklējuma aicinām pārliecināties par tā darba laiku un īpašajām prasībām, sekojot jaunumiem sociālajos tīklos, zvanot pa tālruni +371 67025888 vai apmeklējot Latvijas Muzeju biedrības mājas lapu www.muzeji.lv.