SENIORU DIENA muzejā

1. oktobrī Starptautiskās senioru dienas ietvaros Rīgas Motormuzejs aicina seniorus apmeklēt muzeju ar atlaidi, piedalīties ekskursijās, kā arī izmantot izdevību iepazīties ar muzeja restaurācijas darbnīcu. Visas dienas garumā ieejas biļetes muzejā senioriem būs par īpašu cenu – 2,00 eiro.

Piesakoties pasākumam, senioriem būs iespēja doties bezmaksas ekskursijā gida pavadībā un pēc tās ielūkoties muzeja restaurācijas darbnīcā, tiekoties ar muzeja galveno restauratoru Gunāru Dortānu. Ekskursijas tiks organizētas plkst. 11:00 un 14:00.

Lai apmeklētu muzeju, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, turpretī, lai piedalītos organizētajās ekskursijās un apmeklētu restaurācijas darbnīcu, aicinām savu dalību pieteikt, zvanot + 371 67025858 vai + 371 67025888.

• Ieejas biļete – 2,00 eiro.
  • Ekskursijas gida pavadībā un restaurācijas darbnīcas apmeklējums – plkst. 11:00 un 14:00.
  • Pieteikšanās +371 67025858 vai +371 67025888 (vietu skaits ierobežots).
  • Ekskursijas notiks latviešu valodā.

Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.