Ģimeņu diena AUTOMOBIĻA STŪRES UN RITEŅU ATTĪSTĪBA

31. oktobrī aicinām ģimenes ar bērniem uz interesantu un izglītojošu nodarbību, spēlēm un ekskursiju muzejā. Nodarbības tēma – "Automobiļa stūres un riteņu attīstība".

Nodarbības sākumā dalībnieki uzzinās auto riteņu un riepu attīstības vēsturi. Noskaidrosim, kāpēc muzejā ir spēkrati ar baltām, melni baltām un melnām riepām. Tāpat arī, kas ir riepu protektori un kāpēc tie ir vajadzīgi. Interesanti būs uzzināt par pilngumijas riepām un vēl daudz ko citu. Gan lieliem, gan maziem būs interesanti dzirdēt stāstu par spēkratu stūres evolūciju no pirmajām svirām līdz stūres ratam.

Pēc nodarbības dosimies muzeja ekspozīcijā, kur īpašu uzmanību pievērsīsim auto riepām un stūrēm.

Trešajā nodarbības daļā būs viktorīna, pēc kuras vērīgākie dalībnieki saņems balviņu, saliksim savu mikroautobusu, izspēlēsim spēli un uzzīmēsim savus nākotnes auto riepu protektorus.

• Uz nodarbību iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni +371 67025858.
• Nodarbības laiks no plkst. 11:00 līdz 14:00.
• Muzeja apmeklējums un nodarbības: pieaugušajiem – 5.00 EUR, bērniem – 2.00 EUR.
• Nodarbība un ekskursija notiks latviešu valodā.
• Ieteicamais vecums no 5 gadiem.

! Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.