"DZINĒJSPĒKS" Bauskas filiālē

No 2. decembra Rīgas Motormuzeja BAUSKAS filiālē apskatāma Odrijas Heinrihsones foto izstāde “Dzinējspēks”, kas tapusi par godu tuvojošajai Youngtimer Rally 10. sezonai. Izstādē apskatāmas 60 fotogrāfijas – ne tikai klasiskie spēkrati, bet arī cilvēki un viņu emocijas, kā arī atmiņā paliekoši mirkļi no iepriekšējo sezonu daudzajiem pasākumiem.

Odrija Heinrihsone Latvijas Antīko automobiļu kluba pasākumus iemūžina jau vairāk nekā 10 gadus, un šī ir tikai neliela daļa no kopējā veikuma. Viņas fotogrāfijas ir publicētas ne tikai Latvijā izdotajos žurnālos un grāmatās, bet arī tuvākās un tālākās ārvalstīs. Sekojot līdzi notikumiem caur kameras objektīvu, fotogrāfes mērķis ir bijis ne tikai iemūžināt skaistos spēkratus trases līkumos vai saceļot putekļus uz nomaļiem grants ceļiem, bet – un tas ir pat vēl svarīgāk – notvert cilvēcisko, kas to visu padara īpašu un vērtīgu.

Tas ir ātrums, adrenalīns un sacensība. Tie ir vakari un brīvdienas garāžā. Tie ir domubiedri un satikšanās. Tomēr Youngtimer Rally kopienas pamatā vienmēr ir bijis cilvēks un viņa aizrautība – visa patiesais dzinējspēks.

Izstāde “Dzinējspēks” Bauskā būs apskatāma līdz 2021. gada 9. maijam.

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle atvērta apmeklētājiem no trešdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.