Ģimeņu diena 31. jūlijā

Atsākam rīkot par tradīciju kļuvušās, ģimeņu dienas Rīgas Motormuzejā. Pirmās nodarbības tēma būs “Muzeja stāsts”, kurā dalībnieki uzzinās par muzeju, tā vēsturi, eksponātiem, krājumu, krātuvi un par speciālistiem, kuri strādā muzejā. Pēc iepazīšanās ar muzeja darbu, dosimies aplūkot Rīgas Motormuzeja pastāvīgo ekspozīciju 3 stāvos. Nodarbības noslēgumā, aicināsim ģimenes atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, spēlēt spēles un būvēt pašiem savu mikroautobusu.

Ģimeņu dienas plānots organizēt katra mēneša pēdējā sestdienā, turpinot pētīt autobūves vēsturi.

Pasākuma veids.

Drošs pasākums, kurš paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid – 19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Pirms nodarbības jāuzrāda derīgs Covid- 19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērni līdz 12 gadu vecumam var nebūt vakcinēti, bet no 12 gadu vecuma jābūt vai nu vakcinētiem vai pārslimojušiem ar Covid -19, kā arī viņiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Dalībnieki pie droša pasākuma varianta nelieto maskas pasākuma telpā, neievēro distancēšanos, nav personalizētas sēdvietas, kā arī viņiem tiek novadīta ekskursija. Publiskā telpā dalībnieki lieto maskas.

Nodarbības laiks 11:00-14:00

Cena: pieaugušajiem 5 EUR, bērniem 2 EUR

Pasākums notiks latviešu valodā

Ieteicamais bērnu vecums no 5 gadiem

Lūgums ierasties 20 minūtes pirms nodarbības.

Dalībnieku skaits ierobežots, pieteikties, zvanot pa tālruni 67025858.