Zinību svētki motormuzejā!

Rīgas Motormuzejs 1. un 2. septembrī aicina mazos un lielos skolēnus papildu muzeja apmeklējumam, piedalīties aktivitātē “Drošs ceļš uz skolu”!

Katru gadu, sākoties mācībām, ir ļoti svarīgi atgādināt  mazajiem satiksmes dalībniekiem par drošu pārvietošanos ielās. Negadījumu skaits turpina pieaugt gan bērnu neuzmanības, gan nezināšanas, gan pārgalvības dēļ. Tāpēc, muzeja darbinieki ar interesantām un izglītojošām aktivitātēm aicinās dalībniekus braukt ar velosipēdu droši, pareizi novietot lukturus, atstarotājus, kā arī vilkt drošības vestes un ķiveres.

Ar mazākiem bērniem pārrunāsim svarīgākos ceļu satiksmes noteikumus, izspēlējot tos uz improvizēta ceļa. Krāsosim, zīmēsim, pasniegsim balviņas zinošākajiem un centīgākajiem.

Informācija:

• aktivitātes norises laiks: 12:00-15:00;
  • aktivitātes vieta: muzeja āra terase, ieeja no muzeja ekspozīcijas;
  • bezmaksas aktivitāte papildu muzeja apmeklējumam.