TRASES AUTOMODELISMS

Kas ir trases automodelisms?

Trases automodelisms ir tehnisks sporta veids, kur dalībnieki sacenšas ar pašizgatavotiem miniatūriem, elektriski vadāmiem automobiļu modeļiem (mērogā 1:24 vai 1:32), kuri brauc pa speciāli izveidotu trasi ar īpašām rievām jeb sliedēm. 

Rīgas Motormuzeja automodelisma trase atrodas Biķernieku trases motoru sporta ekspozīcijas ēkā, un tā ir viena no Baltijā garākajām automodelisma trasēm. Tās kopējais garums ir 39 m. Trase ir izgatavota atbilstoši starptautiskajām prasībām. Līdz ar to trasē var tikt organizētas ne tikai Latvijas, bet arī augsta mēroga starptautiskas sacensības. 

Automodelisma pulciņš bērniem

Biķernieku kompleksā sporta bāze un Rīgas Motormuzejs aicina visus tehniku mīlošos bērnus un jauniešus piedalīties trases automodelisma pulciņā.

Pulciņa audzēkņiem vispirms būs jāapgūst dažādas praktiskas iemaņas kā metālapstrāde un elektromehāniķa. Pēc vajadzīgo iemaņu apguves katrs pulciņa dalībnieks izgatavos pats savu auto modeli un varēs izjust sacensību azartu, piedaloties Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās. Tādā veidā jauniešos tiek radīta un nostiprināta interese par eksakto zināšanu apguvi. 

 

Mērķauditorija
Norises laiks
1. grupas nodarbību laiki
2. grupas nodarbību laiki
Nodarbības ilgums
Norises vieta
Dalības maksa
Bērniem no 8 gadu vecuma
Divas reizes nedēļā darba dienu vakaros
Pirmdienās un trešdienās no 16:00 līdz 19:00 
Otrdienās un ceturtdienās no 16:00 līdz 19:00
3 stundas
BKSB administrācijas ēkā, S. Eizenšteina ielā 16
Bezmaksas 

       

Kontakti 

Diāna Vidnere

Rīgas Motormuzeja
Interešu pulciņa vadītāja

Tālr. +371 67025858
Mob. +371 26194439

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.