.

Muzejs atvērts apmeklētājiem no trešdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 18:00. Gaidīsim ciemos arī Latvijas valsts svētkos - 18. novembrī!

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, apmeklējot Bauskas Motormuzeju, no 14. oktobra obligāti jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Ja būsi ieradies muzejā bez sejas maskas, muzeja darbinieki izsniegs masku pie ieejas bez maksas!

Oktobrī Rīgas Motormuzeja Bauskas ekspozīciju papildinājuši trīs jauni eksponāti: Adler Trumpf Junior 1E (Vācija, 1936), Mercedes-Benz 300d (W189) (Vācija, 1958), kā arī RAF 2203 (PSRS, Vācija, 1986) bruņotais inkasācijas auto.

Rīgas Motormuzeja Bauskas ekspozīcija apmeklētājiem atvērta no trešdienas līdz svētdienai no 10:00 līdz 18:00. Muzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 50 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde “Daudzveidīgais RAF”.

Ikdienas steiga ir beigusies #paliecmājās ir laiks pievērsties lietām, kuras būtu vērts izlasīt un mazliet kliedēt rutīnu.

Mūsu facebook https://www.facebook.com/Bauskasmotormuzejs/ tīkla rīkjoslā - Ieraksti, jums ir iespēja attīt un palasīt, mūsu sagatavotos, gan izklaidējošos, gan arī tehniskos rakstus.

Ar nepacietību gaidām tikšanos klātienē!

Ar cieņu, Jūsu Bauskas Motormuzejs.