CSDD RĪGAS MOTORMUZEJA FILIĀLE BAUSKĀ PĀRIET UZ ZIEMAS SEZONAS DARBA LAIKU

CSDD Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, sākot no 1.novembra, pāriet ziemas sezonas darba ritmā, kā arī aicina novembra svētkos apskatīt muzeja seno spēkratu kolekcijas īpašā svētku noskaņā.


No 2016.gada 1.novembra līdz 30.aprīlim Motormuzeja filiāle Bauskā strādās pēc ziemas sezonas darba laika. Muzejs būs atvērts no otrdienas līdz svētdienai un savus apmeklētājus šajās dienās gaidīs no 10.00 līdz 18.00. Pirmdienās muzejs būs slēgts apmeklētājiem.

Novembris ir Latvijas dzimšanas dienas mēnesis, tādēļ arī Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle aicina pavadīt šīs dienas īpašā svētku noskaņā. 3. un 4.novembrī muzejā viesosies pasākuma “Latviešu karavīrs laikmeta grožos” jaunsargi, skauti un gaidas. Īpašā svētku gaisotnē muzejs apmeklētājus gaidīs arī 11. un 18.novembrī.

Motormuzejā Bauskā apskatāma ievērojama militāro spēkratu kolekcija no Otrā pasaules kara, kā arī militārā tehnika, ar kuru Latvijas bruņotie spēki uzsāka savu atjaunoto darbību pēc valstiskās neatkarības atgūšanas 20.gs. 90.gadu sākumā.