Tēvu dienas "Coffeetime 2023"

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija savus 12. sezonas izstāžu formāta pasākumus noslēgs 10. septembrī ar Rīgas Motormuzeja un AAK Youngtimer Rally kopīgi rīkoto Coffeetime 2023 salidojumu.

Dalību pasākumā apstiprinājuši jau vairāk kā 160 klasiskie automobiļi un motocikli. Kā interesantākos dalībniekus var minēt BMW 327/328, Chevrolet Nova, vairākus klasiskos Porsche 911, Alfa Romeo SZ, Nissan Cefiro A31, Nissan Cima un Bentley Arnage. Visu dalībnieku saraksts apskatāms mājas lapā: youngtimerrally.lv. Apskatīt dalībnieku krāšņos spēkratus pie Rīgas Motormuzeja varēs sākot no plkst. 10.00 līdz aptuveni plkst. 14.00.

“Turpinot tradīcijas, Tēvu dienā tiekamies pie Rīgas Motormuzeja Youngtimer Rally sekcijas  izstāžu formāta pasākumu noslēguma salidojumā” stāsta Youngtimer Rally organizators Valts Ceplevičs. “Arī šoreiz, papildus lielajam tehnikas skaitam, būs ģimenēm draudzīgas aktivitātes, par ko parūpēsies Rīgas Motormuzejs. Būs iespēja nofotogrāfēties īpašī sagatavotā foto stūrī, bērniem būs muzeja pedagoģiskās daļas sagatavota Tēvu dienas pastkaršu darbnīca un vēsturisko pedāļauto sacensības.” 

Kā tradīcija kļūst bērnu vēsturisko pedāļauto sacensības, kas norisināsies Biķernieku trasē un sāksies plkst. 13.00. Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi klasiskie pedāļauto un bērna augums nepārsniedz 110 cm. Interesentiem ierobežotā skaitā būs iespēja piedalīties sacensībās ar Antīko Automobiļu kluba un Rīgas Motormuzeja sarūpētajiem pedāļauto. Balvas nodrošinās Rīgas Motormuzejs.  

“Youngtimer Coffeetime” mērķis ir pulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā. Tā ir lieliska iespēja nepiespiestā atmosfērā un laiskā svētdienas noskaņojumā satikties, aprunāties, apskatīt spēkratus, veidot jaunus kontaktus un apmeklēt Rīgas Motormuzeju.

Latvijas Antīko automobiļu klubs turpina atbalstīt Ukrainu, tādēļ, no katras dalības maksas daļa tiks ziedota biedrībai Agendum (Twitterkonvojs), kas Ukrainas aizstāvjus nodrošina ar autotransportu. 

Kā vēsta pasākuma nosaukums, autentisko spēkratu atmosfēru papildinās arī dažādi kafijas tirgotāji un ēdinātāji: VanCoffee, RollingCoffee, Čarlstons, Vīnkalnu picērija un Skrīveru saldējums.

Pasākumu atbalsta: IF apdrošināšana, TEHAUTOKochChemie