.

Muzejs bērniem

Izglītojošs un interaktīvs ceļojums motoru pasaulē.

Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs aicina bērnus un jauniešus doties aizraujošā ceļojumā motoru pasaulē, kā arī iesaistīties interaktīvās un izglītojošās muzeja pedagoģiskajās nodarbībās.

Rīgas Motormuzejā iespējams apgūt ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī nokārtot velosipēda vadītāju teorētisko eksāmenu.

Velosipēda vadītāja eksāmens

Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta iespēja nokārtot velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu gan grupām, gan individuāli.

Tehniski radošās nodarbības

Uzzini, kāpēc gumijas bumbiņas atlec un kā citroni var ražot elektrību, iejūties pasaulslavenā izgudrotāja Edisona lomā un izgatavo elektrisko spuldzīti.

Ekskursija autobūves vēsturē

Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta specializēta ekskursija gados jaunākajiem speciālistiem par autobūves vēsturi un tās attīstību. Ekskursijas ilgums profesionāla gida vadībā 60 min. Informācija drīzumā tiks papildināta.

Interaktivitātes ekspozīcijā - ko bērnam darīt muzejā?

Viscaur ekspozīcijai bērniem pieejamas interaktīvās darba stacijas, atpūtas zonas ar dažādām spēlēm, kā arī bērnu spēļu stūrītis. Informācija drīzumā tiks papildināta.

Svinības bērniem Rīgas Motormuzejā

Piedāvājam bērniem doties aizraujošajā ceļojumā motoru pasaulē. Kļūt par īstiem zinātniekiem un piedalīties eksperimentos vai autosportistiem un sajust sacensību azartu.

Trases automodelisms

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē darbojas trases automodelisma pulciņš, kurā bērniem un jauniešiem ir iespēja pašiem konstruēt un izveidot savu automodeli, ar kuru pēc tam var piedalīties sacensībās. Pulciņā tiek apgūtas pamatzināšanas tehnikā, elektronikā un metālapstrādē.