MUZEJS BĒRNIEM

Ceļu satiksmes drošība

Ceļu satiksmes drošības nodarbību galvenie mērķi ir iepazīstināt bērnus ar satiksmes drošības pamatiem, kā arī sagatavot bērnus un jauniešus velosipēda vadītāja teorijas eksāmena kārtošanai. Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta iespēja nokārtot velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu gan grupām, gan individuāli.

Tehnika un zinātne

Tehnikas un zinātnes nodarbībās bērni un jaunieši varēs izmēģināt dažādus neparastu eksperimentus ne tikai saistībā ar autobūves vēsturi, bet arī pavisam ikdienišķās lietās, līdz kurām pat varbūt nebūtu aizdomājušies. Nodarbībām būs iespējams pieteikties no janvāra.

Ekskursija autobūves vēsturē

Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta specializēta ekskursija gados jaunākajiem speciālistiem par autobūves vēsturi un tās attīstību. Ekskursijas ilgums profesionāla gida vadībā, kas ilgst 40-60 min.

Bērnu pasākumi Rīgas Motormuzejā

Piedāvājam interaktīvu bērnu vecumam atbilstošu ekskursiju muzeja seno spēkratu ekspozīcijā, kā arī jubilāra sveikšanu. Turpināt svinības pēc klienta vēlmes iespējams muzeja kafejnīcā vai muzeja izglītības telpā.

Piedāvājam arī iespēju bērnu jubileju nosvinēt automodelisma trasē, kas atrodas Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, S.Eizenšteina ielā 4.

Lai vienotos par svinību datumu un laiku, lūdzam zvanīt +371 67025888. Par rezervācijām kafejnīcā vai svinību galdu, lūdzam sazināties ar muzeja kafejnīcas administrāciju +371 25367109, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Interaktivitāte – ko bērnam darīt muzejā?

Rīgas Motormuzeja apmeklējums ir aizraujošs piedzīvojums visas dienas garumā. Muzeja ekspozīcijā bērniem pieejamas interaktīvās darba stacijas, atpūtas zonas ar dažādām spēlēm, kā arī bērnu rotaļu zona, kurā jaunākie muzeja apmeklētāji var iejusties auto vadītāja lomā.

Trases automodelisms

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē darbojas trases automodelisma pulciņš, kurā bērniem un jauniešiem ir iespēja pašiem konstruēt un izveidot savu automodeli, ar kuru pēc tam var piedalīties sacensībās. Pulciņā tiek apgūtas pamatzināšanas tehnikā, elektronikā un metālapstrādē.

Velosipēda vadītāja eksāmens

Tieši tā pat kā automašīna, arī velosipēds ir ceļu satiksmes dalībnieks, kura vadītājam ir nepieciešamas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta iespēja nokārtot velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu gan grupām, gan individuāli. Vairāk par eksāmenu uzzini sadaļā Pakalpojumi.