EKSKURSIJAS

Stāsti, spēkrati, personības

Rīgas Motormuzeja apmeklētājiem tiek dota iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja seno spēkratu stāstus, ekspozīciju un aktuālās izstādes, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm. Ekskursijā ne tikai būs iespēja iepazīties ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī ar dažādām multimediju aktivitātēm.

Ekskursijas gida pavadībā tiek piedāvātas latviešu, krievu vai angļu valodā grupām līdz 25 cilvēkiem. Ekskursijas ilgums aptuveni 90 minūtes. Gida pakalpojuma cenā neietilpst ieejas biļetes cena, par to jāmaksā atsevišķi.

Vai muzejus var apmeklēt organizētas cilvēku grupas, notiek radošās nodarbības un ekskursijas?

No 15. jūnija saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, muzeja apmeklētāji ar derīgu Covid-19 sertifikātu (uzrādot arī personapliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti) un bērni līdz 12 gadu vecumam, iepriekš reģistrējoties, var saņemt atsevišķus pakalpojumus, tai skaitā ekskursijas un nodarbības. 

 

Teatrāla ekskursija

Pieaugušo grupām Rīgas Motormuzejs piedāvā jaunu teatrālu ekskursiju kopā ar gidu. Papildus jau ierastajam stāstījumam par muzeja senajiem spēkratiem, ekskursijas dalībniekiem būs iespēja tuvāk apskatīt piecus muzeja īpašākos spēkratus, ielūkoties zem to motoru pārsegiem, kā arī piedalīties atjautības uzdevumos un spēlēs. Pie tam, gidi ir saģērbti autentiskos 20. gadsimta sākuma retro stila tērpos. Teatrālā ekskursija gida pavadībā tiek piedāvāta latviešu, krievu vai angļu valodā grupām līdz 25 cilvēkiem.

Ekskursijas ilgums aptuveni 90 minūtes. Gida pakalpojuma cenā neietilpst ieejas biļetes cena, par to jāmaksā atsevišķi. Ekskursija jāpiesaka 2 nedēļas pirms ieplānotā muzeja apmeklējuma.

 

Audiogids

Audio gids ietver interesantākos stāstus par muzeja seno spēkratu kolekcijām, būtiskiem autobūves vēstures notikumiem, kā arī informāciju par katru muzejā apskatāmo spēkratu. Audio gida risinājums piedāvā apmeklētājam brīvi veidot pašiem savu individuālu muzeja apskates maršrutu. Programma automātiski nosaka apmeklētāja atrašanās vietu muzeja ekspozīcijā un atskaņo audio stāstījumu par tiem spēkratiem un kolekcijām, kas atrodas netālu no apmeklētāja atrašanās vietas. Audiogidu iespējams iznomāt muzeja informācijas centrā, un tie pieejami latviešu, angļu un krievu valodās.  

 

Muzeja apmeklēšana Covid-19 infekcijas izplatības laikā 

Muzejs iekštelpās atvērts visiem apmeklētājiem, kuri pareizi izmanto mutes un deguna aizsegu – medicīniskās sejas maskas, nemedicīniskās (higiēniskās vai auduma) sejas maskas, nosedzot muti un degunu.

Pakalpojumus, kas neietilpst individuālā muzeja apmeklējumā (piemēram, muzejpedagoģiskus, ekskursijas gida pavadībā, izglītojošus pakalpojumus), sniedz tikai pakalpojumu saņēmējiem, kuriem ir sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts. 

*Muzejs darbu atsāk, vadoties pēc KM izstrādātajām vadlīnijām.

 

Papildus informācija un cenas

Ekskursiju rezervācija jāveic savlaicīgi, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa telefonu +371 67025888. Ekskursiju rezervācija iespējama darba dienās no 10.00 līdz 18.00. 

 

EKSKURSIJA GIDA PAVADĪBĀ
 
Ekskursija latviešu valodā grupai līdz 25 personām
Ekskursija svešvalodā grupai līdz 25 personām
Specializēta ekskursija seno spēkratu restaurācijas, tehnikas un autobūves vēstures jautājumos
Teatrāla ekskursija retro stila tērpos
Audio gids (1 komplekts)
CENA EURO
 
20.00
35.00
35.00
55.00
5.00