.

Montekarlo rallijs ir viens no senākajiem rallijiem pasaulē. Tā pirmsākumi meklējami jau 1911.gadā, un tas kļuvis par vienu no prestižākajiem rallijiem pasaulē. Kopš 1998. gada tiek organizēts arī Rallye Monte-Carlo Historique, kur piedalīties drīkst tikai tie auto, kas no 1955. līdz 1980. gadam piedalījās oriģinālajā Montekarlo rallijā. Lūk, daži interesanti fakti no rallija pirmsākumiem.

CSDD Rīgas Motormuzejam šis gads ir bijis notikumiem un iespaidiem bagāts. Sākot jau ar muzeja jaunieguvuma – pirmā pasaules auto Benz Patent Motorwagen iedarbināšanu Doma laukumā 25. maijā, muzejs arvien turpina uzņemt apgriezienus un ar lepnumu var atskatīties uz paveikto 2016. gadā.

Sestdien, 5. novembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē jau 11. reizi norisinājās Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā “Rīgas Motormuzeja kauss”, kurā piedalījās komandas no Ventspils, Saldus, Bauskas, Jelgavas, Madonas, Valmieras, Bērzaines, Rūjienas, Mazsalacas, Daugavpils un 3 komandas no Rīgas - “Annas 2”, Rīgas jauno tehniķu centrs un Rīgas Motormuzejs. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk kā 70 dalībnieki.