.

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, apmeklējot Rīgas Motormuzeju, no 14. oktobra obligāti jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Ja būsi ieradies muzejā bez sejas maskas, muzeja darbinieki izsniegs masku pie ieejas bez maksas!

Skolēnu rudens brīvlaikā (no 19. oktobra līdz 25. oktobrim) Rīgas Motormuzejs piedāvā papildināt muzeja apmeklējumu ar interaktīvo spēli BEZ MAKSAS*.

1. oktobrī Starptautiskās senioru dienas ietvaros Rīgas Motormuzejs aicina seniorus apmeklēt muzeju ar atlaidi, piedalīties ekskursijās, kā arī izmantot izdevību iepazīties ar muzeja restaurācijas darbnīcu. Visas dienas garumā ieejas biļetes muzejā senioriem būs par īpašu cenu – 2,00 eiro.

26. septembrī aicinām ģimenes ar bērniem uz interesantu un izglītojošu nodarbību, spēlēm un ekskursiju muzejā. Nodarbības tēma – “Automobiļu aprīkojums”.

13. septembrī pie Rīgas Motormuzeja norisināsies AAK Youngtimer Rally sekcijas viens no sezonas noslēdzošajiem pasākumiem “Youngtimer & Motul Coffeetime”. Savukārt, muzejā būs iespēja piedalīties “Tēvu dienas apsveikumu darbnīcā“ un izspēlēt spēli “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē”

No 7. septembra Rīgas Motormuzejā aplūkojams tikko restaurētais spēkratsSerpuhovas Motobūves rūpnīcā 1954. gadā ražotie invalīdu motorratiņi S1L.

1. septembrī aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt muzeju un papildināt svētku dienu ar interesantu un izglītojošu nodarbību – “Vēja enerģija”. Muzejā norisināsies divas bezmaksas nodarbības plkst. 12:00 un 15:00. Tāpat aicinām izmantot iespēju saņemt interaktīvās muzeja spēles kodu bez maksas, iegādājoties kādu no ģimenes biļešu komplektiem.

Sestdien, 22. augustā, norisināsies ikgadējais, Rīgas Motormuzeja un Latvijas Antīko automobiļu kluba rīkotais seno spēkratu salidojums “Rīga Retro 2020”. No plkst. 9:00 līdz 11:00 muzeja pagalmu pierūcinās vairāk nekā 100 dažādu laiku, veidu un stilu senie spēkrati.

Rīgas Motormuzeja Bauskas ekspozīcija apmeklētājiem atvērta no trešdienas līdz svētdienai no 10:00 līdz 18:00. Muzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 50 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde “Daudzveidīgais RAF”.