.

Latvijas Valsts svētkos 18. novembrī Rīgas Motormuzeja apmeklētāji varēs izmantot lielisku izdevību – apmeklēt muzeju par puscenu un doties speciālās ekskursijās par bruņumašīnu "Imanta". Muzejs būs atvērts apmeklētājiem kā ierasts no 10:00 līdz 18:00.

 Otrais “Ģimeņu sestdienas” pasākums Motormuzejā notiks 26.oktobrī, un tā tēma būs “Kā auto nonāk muzejā”. Lielās atsaucības dēļ esam palielinājuši pieļaujamo dalībnieku skaitu. Gaidām ciemos visus interesentus – bērnus ar vecākiem, vecvecākiem, māsām vai brāļiem. 

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.

Rīgas Motormuzejā pašlaik apskatāma unikāla interaktīva izstāde, kurā pirmo reizi klātienē iespējams apskatīt un izdzīvot stāstu par leģendāru Latvijas armijas spēkratu – bruņumašīnu “Imanta”. Izstāde apskatāma līdz 2019.gada 10.decembrim.