.

Pēc iepriekšēja pieraksta 26. martā, 7. un 21. aprīlī.

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju vēsturisko spēkratu ekspertīze CSDD Rīgas Motormuzejā tiek veikta ierobežotā režīmā pēc iepriekšēja pieraksta 26. martā, 7. un 21. aprīlī, kā arī netiek veikti izbraukumi pie klienta. Par pakalpojuma sniegšanu pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas sekojiet informācijai mūsu mājaslapā.

В связи с объявленной в стране чрезвычайной ситуации осмотр исторических транспортных средств в Рижском мотор-музее проводится в ограниченном режиме по предварительной записи 26 марта, 7 и 21 апреля, а также выезды к клиенту не производятся. По вопросам оказания услуги после отмены чрезвычайной ситуации следите за информацией на нашем сайте.

Ņemot vērā 2020. gada nogalē izziņoto ārkārtas stāvokli valstī un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Rīgas Motormuzejs informē, ka apmeklētājiem būsim slēgti no 21.12.2020.

No 2. decembra Rīgas Motormuzeja BAUSKAS filiālē apskatāma Odrijas Heinrihsones foto izstāde “Dzinējspēks”, kas tapusi par godu tuvojošajai Youngtimer Rally 10. sezonai. Izstādē apskatāmas 60 fotogrāfijas – ne tikai klasiskie spēkrati, bet arī cilvēki un viņu emocijas, kā arī atmiņā paliekoši mirkļi no iepriekšējo sezonu daudzajiem pasākumiem.

Muzejs atvērts apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Gaidīsim ciemos arī Latvijas valsts svētkos - 18. novembrī!

Latvijas svētku nedēļā, no 11. novembra līdz 18. novembrim, apmeklējot muzeju, bez maksas saņemsiet interaktīvās muzeja spēles “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē” kodu vai arī īpaši svētkiem sagatavoto spēli “Sameklē Latviju”.

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, apmeklējot Rīgas Motormuzeju, no 14. oktobra obligāti jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Ja būsi ieradies muzejā bez sejas maskas, muzeja darbinieki izsniegs masku pie ieejas bez maksas!

Skolēnu rudens brīvlaikā (no 19. oktobra līdz 25. oktobrim) Rīgas Motormuzejs piedāvā papildināt muzeja apmeklējumu ar interaktīvo spēli BEZ MAKSAS*.

1. oktobrī Starptautiskās senioru dienas ietvaros Rīgas Motormuzejs aicina seniorus apmeklēt muzeju ar atlaidi, piedalīties ekskursijās, kā arī izmantot izdevību iepazīties ar muzeja restaurācijas darbnīcu. Visas dienas garumā ieejas biļetes muzejā senioriem būs par īpašu cenu – 2,00 eiro.

26. septembrī aicinām ģimenes ar bērniem uz interesantu un izglītojošu nodarbību, spēlēm un ekskursiju muzejā. Nodarbības tēma – “Automobiļu aprīkojums”.

13. septembrī pie Rīgas Motormuzeja norisināsies AAK Youngtimer Rally sekcijas viens no sezonas noslēdzošajiem pasākumiem “Youngtimer & Motul Coffeetime”. Savukārt, muzejā būs iespēja piedalīties “Tēvu dienas apsveikumu darbnīcā“ un izspēlēt spēli “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē”