.

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.

Rīgas Motormuzejs aicina uz jaunu, speciāli ģimenēm veltītu notikumu – “Ģimeņu sestdiena”, kas, sākot no septembra, norisināsies katra mēneša pēdējā sestdienā.

Apmeklējot Rīgas Motormuzeju vasaras periodā, izmēģini AHHAA zinātnes centra izglītojošo stendu - paceļamo automašīnu. Pieejams līdz 9.oktobrim.

Rīgas Motormuzejā pašlaik apskatāma unikāla interaktīva izstāde, kurā pirmo reizi klātienē iespējams apskatīt un izdzīvot stāstu par leģendāru Latvijas armijas spēkratu – bruņumašīnu “Imanta”. Izstāde apskatāma līdz 2019.gada 10.decembrim.