.

Jau 18. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies šajā sezonā pirmās autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2020”, kuru ietvaros Latvijas čempionāta ieskaitē startēs Volga, Formula un VAZ klases, bet par Motormuzeja kausu cīnīsies ABC Race klases dalībnieki.

Rīgas Motormuzejs ir atvērts apmeklētājiem no pirmdienas līdz svētdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Ekspozīcijas apskatei nepieciešamas aptuveni 2 stundas, tāpēc iesakām ierasties līdz plkst. 16:00.

Tuvojas skaistākie, priekpilnākie un košākie pavasara svētki – Lieldienas! Pavisam drīz pagalmos un parkos zaķi slēps krāsainas olas. Gatavojoties Lieldienām aicinām bērnus piedalīties konkursā* “Iekrāso Rīgas Motormuzeju”!

No 16. – 20. martam aicinām bērnus un jauniešus uz izklaidējošām un izglītojošām aktivitātēm Rīgas Motormuzejā*. Dalībnieki iejutīsies inženieru ādā, ražojot elektrību ar pašu būvētu vēja ģeneratoru palīdzību, kopā ar gidu izzinās auto pasaules vēsturi un attīstību un uzzinās daudz jauna par Rīgas Motormuzeju un tā stāstiem interaktīvā mobilajā spēlē “Stāsti muzejā”. Sadarbībā ar muzeja kafejnīcu tiks nodrošināts arī sātīgs launags.

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.