CSDD Rīgas Motormuzejā no janvāra pieejams mūsdienīgs audio gids

TEHNISKU IEMESLU DĒĻ CETURTDIEN, 19.OKTOBRĪ MUZEJS ATVĒRTS NO PLKST. 14:00 LĪDZ 18:00
DUE TO TECHNICAL REASONS THURSDAY OCTOBER 19 MUSEUM OPEN FROM 2:00 PM TILL 6:00 PM
ПО ТЕХНИЧЕСКИМ ПРИЧИНАМ В ЧЕВЕРГ 19 ОКТЯБРЯ МУЗЕЙ БУДЕТ ОТКРЫТ С 14.00 ДО 18.00

CSDD Rīgas Motormuzejs līdz ar modernas un interaktīvas ekspozīcijas izveidi, muzeja apmeklētājiem no janvāra sākuma piedāvā iepazīt seno spēkratu vēsturi audio gida pavadībā.

Audio gids ietver interesantākos stāstus par muzeja seno spēkratu kolekcijām, būtiskiem autobūves vēstures notikumiem, kā arī informāciju par katru muzejā apskatāmo spēkratu.

Jāuzsver, ka Rīgas Motormuzeja audio gida risinājums piedāvā apmeklētājam brīvi veidot savu muzeja apskates maršrutu. Programma automātiski nosaka apmeklētāja atrašanās vietu muzeja ekspozīcijā un atskaņo audio stāstījumu par tiem spēkratiem un kolekcijām, kas atrodas netālu no apmeklētāja atrašanās vietas. Tiklīdz apmeklētājs dodas tālāk uz nākamo kolekciju, audio gids piedāvās stāstījumus par nākamajiem eksponātiem.

Pie tam, lai atvieglotu orientēšanos muzejā, audio gidā pieejama arī ekspozīcijas navigācijas karte un spēkratu meklētājs. Ievadot meklētājā interesējošā spēkrata nosaukumu, audio gids norādīs uz konkrētā objekta atrašanās vietu.

Audio gidu iespējams iegādāties muzeja informācijas centrā un tie pieejami latviešu, angļu un krievu valodās. Drīzumā plānots audio gidu papildināt ar lietuviešu, igauņu un vācu valodām.

Cena: 12 EUR par vienu audiogida komplektu (planšete un austiņas)